Za posledného 2,5 roku, čo som súčasťou projektu a našej komunity, som toho zažil viac ako niekto za celý život. A teraz to vmestite do pár viet :-D Keby som mal v skratke popísať, čo mi vlastne Mustangovia priniesli do života, použil by som slová ako radosť, šťastie, istota, priateľstvá na celý život, ďalší príjem a teda omnoho väčšiu finančnú pohodu, úžasné zážitky na celý život, tisíce ušetrených eur a vďaka tomu násobne viac dovoleniek a viac cestovania. Určite osobnostný rozvoj ale hlavne SLOBODU a životný rozhľad a celkový nadhľad vďaka, ktorému mám v živote omnoho menej stresu a som šťastnejší.

 

Keby mi niekto v roku 2015 povedal, že dokážem opustiť zamestnanie, ktoré ma nebavilo, ubíjalo a pomaly som tam vnútorne umieral. A dokonca v nasledujúcom období ,,bez istej výplaty" za 2 roky absolvovať presne 100dní na dovolenkách, povedal by som mu, že je to absolútne nereálne. Tak nás to učili však ? BUĎ REALISTA ! Ja som sa medzi Mustangami naučil niečo iné = JA si vytváram svoju realitu. Táto komunita mi krásne zmenila život či už ten profesný, ale aj osobný. Vďaka tomu čo som zažil, som získal neskutočný životný rozhľad. Zažil za 2-3 roky to, čo niekto nezažije za celý život. Neskutočné, verte mi, slovami veľmi ťažko opísateľné. Získal som veľké množstvo nových kontaktov, známych ale aj kamarátov, ktorí sú úplne ako ja. Majú podobné záľuby, sny, vízie do života, ciele a to nás spája a vzájomne sa aj vďaka kontaktom posúvame ďalej. Ovplyvňujeme sa a bok po boku rastieme.

 

Doporučujem si na tomto webe prečítať sekciu ,,O nás“. Možno to znie ako klišé, ale naozaj tvoríme v tomto svete náš vlastný svet. Lebo s kým si taký si a to je, nie len mojím životom, overená pravda.

Som neskutočne vďačný, že môžem byť súčasťou tak úžasnej komunity. ĎAKUJEM priatelia :-)

Marcel Janák

1# Mustang / spoluzakladateľ Mustang Lifestyle Komunity / networker / mini-investor / obchodník / rentiér

Už ste počuli vetu, že cestovanie nám môže obohatiť, ba priam zmeniť život ? Verte mi, že môže. Pokial budeš chcieť, tak ti táto komunita dokáže zmeniť život. Nie je to z večera do rána, ale stane sa to. Tak ako mne . Keď som prvý krát uvidel túto možnosť a neskutočnú príležitosť, neváhal som. Urobil som vtedy rozhodnutie, za ktoré som dodnes šťastný. Pretože rozhodnutia robíme každý deň. A ja som vďačný za možnosť byť súčasťou. Ďakujem za to Marcelovi.

 

Každý máme v živote svoje ciele , sny a vízie. Ja som na ceste za svojimi. Niektoré som si už splnil, ďalšie ešte len čakajú. Hlavne si vychutnávam tu cestu. Z vlastných skúseností už viem, že sny , ktoré sa mi splnili vďaka nášmu projektu, ma posúvajú ďalej a vpred. Získal som ďaleko viac volného času, nových priateľov, skvelý tím ľudí okolo seba. Precestoval som viac za 1 rok, ako predtým za 5 rokov. Užasné! A dnes? Ešte za to dostávam zaplatené. Ale nejde tu primárne o peniaze, majetky, autá, ale o zážitky! Veď na svet sme prišli s holým zadkom a prázdnymi rukami. A aj tak odídeme ...no, zážitky a spomienky nám nikto nikdy nevezme. Keď si uvedomím, že sme na úplnom začiatku, a môžeme takto pozitívne obohatiť životy tisícom ľudí , tak som šťatný, že môžem byť súčasťou projektu, ktorý spája cestovanie, zábavu, volný čas, priateľstvo, rodinu a ešte aj možnosť zarábať. Čiže neplním sny len sebe, ale hlavne svojej rodine, s ktorou vďaka získanému voľnému času som omnoho viac.

 

Každému želám, aby robil to, čo ho v živote baví a napĺňa ... tým pádom robil správne rozhodnutia. Jedno také správne rozhodnutie bolo pridať sa k Mustangom. 

Michal Helt

2# Mustang / spoluzakladateľ Mustang Lifestyle Komunity / rentiér / networker / podnikateľ / investor

Stať sa súčasťou tejto spoločnosti bolo pre mňa jedno z najlepších rozhodnutí v živote. Táto spoločnosť mi dáva to , po čom som celý život túžila :
- Čas = kopec času, ktorý môžem tráviť so svojou rodinou, deťmi a priateľmi
- Možnosť cestovať na miesta, o ktorých som kedysi len snívala za skvelé ceny s nezabudnuteľnými zážitkami po celom svete.
- Priateľstvá = táto komunita ľudí je na nezaplatenie: spoločné akcie, výlety , dovolenky plné zábavy a neustále spoznávanie nových ľudí po svete, z ktorých vznikajú priateľstva na celý život
- Finančnú slobodu = po tej snáď túži každý z nás. a vďaka tejto výnimočnej spoločnosti ju môže dosiahnuť každý z nás, kto sa snaží a šíri túto myšlienku ďalej

Život je príliš krátky a čas beží neskutočne rýchlo, preto si polož otázku: chceš väčšinu času stráviť v práci, v strese a s jednou letnou dovolenkou ? Alebo chceš prežiť svoj život s ľuďmi, ktorých máš rád, na ktorých Ti záleží, s kopou voľného času a pritom precestovať celý svet ...ak je tá druhá možnosť Tvoja odpoveď, potom neváhaj a pridaj sa k nám !!
LETS CHANGE THE WORLD TOGETHER!

Zuzana Hartlová Madarová

Mustang / Mamička na materskej

Celý život som sníval o slobode, časovej aj finančnej. Vďaka Mustang lifestyle komunite sa mi to splnilo a krásny dôkaz toho je 10 dovoleniek od novembra 2016 do apríla 2017. Najviac ma motivuje, že pomáham ďalším ľuďom k dosiahnutiu ich cieľov – niektorým ku slobode, niektorým k výhodnejšiemu cestovaniu.

 

Komunita Mustangov mi však dala oveľa, oveľa viac! Dala mi do života ľudí, za ktorých ĎAKUJEM Bohu, s ktorými sa vždy rád stretnem, s ktorými milujem cestovať a chodiť na teambuildingy.

Vrele odporúčam pustiť tento projekt do Vášho života :-)

Maťko Novodomský

Mustang / cestovateľ / rentiér / organizátor ligy v plážovom volejbale

Rozhodnutie stať sa súčasťou tejto spoločnosti s úžasnou víziou - cestovať, užívať si život a ešte s tým aj zarábať, bolo rýchle a spontánne. Človek má nielen prístup k fantastickým dovolenkám, zážitkom a nezabudnuteľným momentom, ale zároveň spozná množstvo skvelých ľudí, z ktorých sa časom stanu aj ozajstní priatelia - Mustangovia :)

 

Z doterajších skúseností môžem len a len odporúčať, či už dovolenka, víkendový pobyt, rezervácie hotelov alebo leteniek, všetko dopadlo výborne :) keď to situácia dovoľuje, cestujeme aj s našimi deťmi. Sú to vynikajúci spoločníci, plní nevyčerpateľnej a hlavne pozitívnej energie! 

 

Kto ma pozná, vie, že cestovanie je mojou veľkou vášňou, neobsedím na zadku :) Milujem Európu a jej zákutia, túžim spoznať Ameriku a jej neskutočné kontrasty, Afriku s nádhernou prírodou, exotickú Áziu a v neposlednom rade vzdialenú Austráliu... a tento projekt mi to umožní.

 

Ak niekto z vás túži po osobnej, časovej a finančnej slobode, po živote plnom spoznávania krásnych miest s úžasnými ľuďmi... ste na to správnom mieste!!

 

Soooo, let's join us! :)

Klaudia Karlíková

Mustang / manažérka šialenej domácnosti / mama / podnikateľka / aromaterapeut

Táto myšlienka sa mi zapáčila od prvej minúty, videl som v tom príležitosť ako si vybudovať skutočnú slobodu, ktorú viem spojiť s vecou, ktorú milujú všetci. CESTOVANIE. Dnes si môžem povedať, že zapojiť sa bolo najlepšie rozhodnutie v živote.

Richard Valkovič

Mustang / podnikateľ

Môj život pred tým, ako som sa stala súčasťou projektu = 3 tripy za 20 rokov.
Môj život potom čo som sa stala súčasťou projektu = 3 tripy za mnou, 4 tripy predo mnou v priebehu jedného roka.
Dovolím si teda tvrdiť, že sa mi vďaka projektu zmenil život. ZÁBAVA, SLOBODA a NAPLNENIE je niečo, čo by nemalo chýbať v živote žiadneho človeka. Nechýba to ani v tom mojom, za čo vďačím práve tomuto projektu.


Viac času s priateľmi, viac času s rodinou, zážitky na celý život, ľudia, ktorí sa chytili príležitosti a splnili si svoje sny...  to všetko krásne znie, no ešte krajšie je ak to máš. JA TO UŽ MÁM !

Michaela Faziková

Mustang / Travelpreneur

S Mustangy jsem se poprvé setkal před rokem. Od prvního okamžiku se mi takhle parta líbila. Cítím se mezi nimi suprově. Vždy když s nimi někde jsem, či na společné akci, nebo na cestách, tak o srandu není nouze. Tohle je to, čemu se říká zábava. Tomuto se říká život. No, prostě Mustang Lifestyle. Vřele doporučuji se o tuto komunitu zajímat.

Daniel Šikling

Mustang / Online podnikatel

Mustagové nenabízí pouze cestování. Není to jenom obyčejná komunita cestovatelů. Reprezentují spíše možnosti, které můžete získat. A právě tyto možnosti, otvírají dveře k dosažení některých vašich snů. Potkáte zde mnoho úspěšných lidí, kteří jsou ochotní, kdykoliv vám pomoci. Koho zajímá osobnostní růst, se mezi nimi bude cítit jako doma. Pokud milujete párty, tak se tu taky neztratíte. A těšit se můžete nejenom na zábavu. A kdo vám nabídne dostávat zaplaceno za cestování ?! A ještě za takové supr ceny! Mě osobně, tenhle klub změnil život. Během tohohle roku jsem procestoval víc míst, než kdy dřív. Ještě před rokem bych nevěřil, že je to možné. Naplňuje mě to a konečně si můžu více užívat života. Podle mého názoru, jsou Mustangové možnou cestou, i k tvému úspěchu a šťastnějšímu životu. Doufám, že se brzy uvidím i s tebou.

Lukáš Matějíček

Mustang / montážní pracovník

Před půl rokem přišel jistý den, kdy mě kontaktoval, tehdy ještě neznámý člověk. Ukázal mi tuto komunitu, mě to zaujalo, tak jsem si říkal, že to vyzkouším. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělal, nejen že jsem poznal super komunitu sympatických lidí, nové přátelé, obchodní partnery, ale od té doby cestuji na úplně jiné úrovni a za méně peněz, než dříve. Díky tomu se každý společný trip stává nezapomenutelným zážitkem!


Tato komunita není jen o cestování a penězích, ale i o sebe vzdělávaní. Od doby co patřím do super komunity Mustangů jsem se markantně zlepšil v komunikaci s lidmi a ujasnil si své priority a cíle. Rozhodně doporučuji tento klub všem, co chtějí kvalitněji cestovat, poznat super lidi a nebo jen užít si život naplno!
Život se má žít, né pouze přežít!

Petr Tichý

Mustang / student / profesionální fotograf

Vo februári 2015 ma oslovil kamarát, Marcel Janák, vtedy ešte s veľmi hrubou myšlienkou komunity, ktorej hlavnou myšlienkou je užívať si život, výhodne cestovať a kto bude chcieť aj dostávať za to zaplatené. Znie to ako nonsens? Tiež som si to najprv myslel, ale dal som mu šancu. Dnes som za to rád. Dlho som neváhal a pripojil som sa. Otvorili sa mi dvere k neobmedzenej zábave, zážitkom a hlavne novým priateľom, ktorí sú na nezaplatenie! Život je len jeden a stojí za to si ho užiť. Ja si ho užívam a čo Vy?

Marcel Markuš

3# Mustang / spoluzakladateľ Mustang Lifestyle Komunity / cestovateľ / podnikateľ / investor

Cestování a vůbec poznávání různých zemí, tradic, kultur pro mě bylo vždy lákadlem. Proto když jsem se dozvěděl o této komunitě neváhal jsem ani minutu, zapojil se a dodnes toho nelituji.
Za dobu co jsem členem této super party získal jsem přátele na celý život, plno zážitků a možnosti o kterých jsem dřív pouze snil ale teď je využívám - plním sny nejen sobě ale hlavně své přítelkyni - protože je hezké plnit si své sny, ještě hezčí je ale plnit je svým blízkým a lidem na kterých vám záleží.
Život máme jen jeden a proto je potřeba si ho užít, těším se na brzké seznámení i s vámi!

Michal Rančík

Mustang / elektrikář

Stát se součástí této komunity, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Nejen, že můžu cestovat na úplně jiné úrovni a za jiné peníze než dřív, mám možnost finanční nezávislosti, ale hlavně jsem zde poznal spoustu nových přátel. Každá společná akce, každý společný trip se díky těmto lidem stává nezapomenutelný. To je pro mě ta největší hodnota této komunity. Přátelé a zážitky na celý život.

 

Za posledních 5 měsíců jsem byl na 4 dovolených, ušetřil pěkných pár tisíc a viděl spoustu nádherných zemí a míst. Ujasnil jsem si své cíle, priority a zjistil jsem zde, že si život můžu nádherně užívat a ne ho jenom neustále přežívat.

 

Pokud hledáte možnost, jak otočit svůj život k lepšímu, (tak jako jsem kdysi hledal já) vřele doporučuji se o naší komunitu zajímat :-)

Jiří Průša

Mustang / networker / online podnikatel / investor

Vždy jsem rád cestoval a využil každou příležitost, abych někam odjel a něco nového poznal. Není však vůbec jednoduché najít správné parťáky, kteří by byli stejní blázni jako já a jeli kdykoliv kamkoliv a neřešili by blbosti. V Mustang komunitě jsem takové parťáky našel a zároveň se stali mými kamarády.

 

Můj primární byznys má nevýhodu v tom, že mě drží přikovaného na místě. Proto mě velmi oslovila podnikatelská příležitost, která se v našem klubu nabízí a možnost pracovat kdekoliv a odkudkoliv na světě a přitom se u toho přirozeně bavit. Představte si, že se vlastně úplně náhodou u večeře na výletě na lodi kdesi u Santorini zakecáte s lidmi z Kalifornie a z rozhovoru zcela přirozeně vyplyne obchodní schůzka. A přitom jediné co vás k tomu dovedlo je společná vášeň pro cestování a ten okamžik štěstí, který si právě všichni na lodi užívají. To už není byznys, to je ŽIVOTNÍ STYL a ta pravá SVOBODA!

Michael Kopřiva

Mustang / specialista na osobní finance / golfista / independence builder