Vítej na webu Mustang Lifestyle komunity !

KDO JSME ?

 Mustang Lifestyle reprezentuje komunitu lidí, kteří milují ŽIVOT, CESTOVÁNÍ, SVOBODU, jsou pozitivně naladění a milují ZÁBAVU. Chceme od života více než většina jiných, zkrátka myslíme jinak jako většina. Chceme od života to co si zasloužíme. Život je jenom jeden a proto není čas ztrácet čas.

 

KOMUNITA

Je super poznávat nové lidi, získávat nové kontakty z různých sfér a oborů. Hlavně v dnešní době, kdy se bez těch správných kontaktů nepohneme.  Tím, že dovolenkovat / užívat / relaxovat / získávat zážitky na celý život chtějí lidé napříč celou populací, přitahuje naše komunita lidi každého věku. Od studentů, zaměstnanců různých firem, cez odborníky – živnostníky, lékaře, osobní trenéry až po majitele firem, investory i majitele investičních firem. Tu nás propojuje něco společného. Jestli je to láska k cestování a užívání života, anebo velké sny a vize v živote. Je velmi příjemné obklopit se lidmi, kteří mají stejný nebo podobný MIND SET jako Vy. 

 

JAK JSME VZNIKLI ?

Myšlenka na vznik této komunity spatřila světlo světa v roce 2015. Tehdy 4 kamarádi po více než ročním testování největšího lifestylového cestovního klubu na světě, po více jak 15.000+km na cestách, desítkách tisíc ušetřených korun, nashromáždených faktech napříč Evropou a hlavně získanými neskutečnými zážitky na celý život zjistili, že tento koncept a jeho filozofie dokáže doslova měnit smýšlení a tím i životy lidí k lepšímu a ve velké míře život obrovsky obohacovat. Po návratě domů začali tuto krásnou myšlenku šířit okolo sebe. Protože cestovat po světě, užívat si přitom hromadu zábavy, zažívat s přáteli zážitky a vytvářet vzpomínky na celý život a ještě za to dostat zaplaceno ? Nejenom jejich srdce, ale i zdravý rozum jim říkali, že to chce prostě každý ! Každodenní praxe nám dává za pravdu, že je zájem o tento životní styl ! Za rok 2016 se naše komunita rozrostla o dalších 200+ úžasných lidí, kteří vyznávají stejné životní hodnoty.

,,ZÁBAVA – SVOBODA – NAPLNĚNÍ“ jsou pevně zakořeněnými základními hodnotami nejenom klubu, ale také celé Mustang Lifestyle komunity. Velmi silně se s nimi ztotožňujeme.

 

PROČ ,,MUSTANG" ?

Název naší komunity vychází z názvu plemena divokých koní ze severní Ameriky, Mustangů, kteří jsou charakterističtí svojí divokostí, nespoutaností a láskou ke SVOBODĚ. A to je cílem drtivé většiny členů Mustang Lifestyle komunity: Získat nejenom časovou, ale i finanční svobodu. Užívat život NAPLNO! Žít šťastné a naplněné životy obklopeni stejně smýšlejícími kamarády. A vzít s námi na tuto krásnou cestu co najvíce nám podobných lidí.

Doslova a do písmene v tomto světě, který nás obklopuje a jsme jeho součástí, vytváříme svůj vlastní svět. Pokud vyznáváš podobné životní hodnoty jako my a rád by jsi nás poznal/a neváhej nás kontaktovat. Napiš nám v sekci ,,KONTAKTY"